هفته بسیج دانش آموزی و آذین آموزشگاه

رهبر معظم انقلاب اسلامی می فرمایند:

بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل، و مظهر اقتدار ملی، و نمایشگاه صفا و اخلاص و بصیرت و مجاهدت است. در دفاع از کشور و استقلال و ثبات آن، در خدمات حیاتی با مقیاس گستره‌ کشوری، در فعالیت‌های پیشرو علمی و فناوری‌های نوین، در رویکردهای ارزشی و ایجاد فضای معنوی، همه جا نام بسیج برده می‌شود و حضور بسیج جلوه می‌کند. ایمان، و عزم، و احساس مسوولیت، و اعتماد به نفس، پایه‌های اصلی این توانایی‌ها و گره‌گشایی‌ها است. و اینها خود نعمت‌ها و موهبت‌های خداوند است که باید با شکر الهی و مراقبت دائمی ، آنها را حفظ کرد و بر آن افزود.

بسیج، ثروت بزرگ و ذخیره‌ خداداد ملت ایران است. دشمنان این ملت، اکنون و همیشه در این اندیشه بوده‌اند و خواهند بود که آن را نابود یا بی‌اثر کنند. مسوولان سازمانی و یکایک بسیجیان عزیز خود را موظف به ابطال کید دشمن بدانند و با توکل و اخلاص و برنامه‌ریزی به پیش روند. موفق باشید ان‌شاءالله.

در مورخ 29 آبان ماه 1400 روز شنبه به مناسبت هفته بسیج مستضعفین ،سرکار خانم مردان پور معاون محترم پرورشی آموزشگاه پیام تبریک به دانش آموزان در فضای مجازی قرار دادند و تابلو اعلانات آموزشگاه را به این مناسبت آذین نمودند .


امتیاز شما به این محتوای آموزشی ؟ جمع امتیاز 0/20